ZDROWSZE ŻYCIE

Żywienie w sporcie

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna

Dieta na masę, dieta dla biegacza lub kolarza, a może po prostu kochasz sport? Jesteś osobą aktywną fizycznie, masz swoje cele i konkretne potrzeby żywieniowe. Dzięki właściwie dobranej diecie i treningowi możesz więcej, szybciej i dalej. Zapraszamy do Zdrowszego Życia…
Jesteś cały czas pod opieką dietetyka. Co tydzień otrzymujesz maila z zapytaniem jak Ci idzie, odpowiadamy na Twoje wątpliwości, podpowiadamy rozwiązania.

Plan dietetyczny online

Dieta ułożona przez specjalistę jest dopasowana do intensywności Twoich treningów i rodzaju sportu, który uprawiasz. Uwzględnia ilość białka, węgli, minerałów oraz wszystkich innych składników koniecznych do otrzymania pięknej rzeźby i świetnych wyników.

Wystarczy, że wypełnisz prostą ankietę, wygodnie w domowym zaciszu. Co od nas otrzymasz?

szczegółowy jadłospis na wybraną liczbę dni (7 lub 14) i listę zakupów, dzięki temu łatwo i szybko zastosujesz program dietetyczny dostosowany do Twojej aktywności;

proste przepisy, które z przyjemnością przygotujesz i zjesz;

instrukcję obsługi diety, zalecenia żywieniowe, listę zamienników produktów, by        wszystko było dla Ciebie jasne i proste do wdrożenia.

Wybieram dietę online

Wypełniam ankietę

Konsultacja dietetyczna online

Ta opcja jest dla Ciebie, jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoim żywieniu, bo gdzieś coś jest nie tak. Ale nie chcesz/nie możesz przeprowadzić ułożonej przez nas diety.

Spojrzymy na Twoje nawyki swoim dietetycznym okiem, doradzimy, podpowiemy i zmienimy Twoje życie. Wypełniasz dzienniczek żywienia i w zamian otrzymujesz:

szczegółowe omówienie wywiadu żywieniowego, nie żeby powiedzieć Ci, że jesteś zły lub zła. Naszym celem są takie zmiany w jadłospisie, które doprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki;

omówienie sposobu żywienia na podstawie uzupełnionego dzienniczka żywieniowego;

zalecenia i porady dietetyczne, które pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Uwaga! Ważne. Dzienniczek pobierz, uzupełnij i prześlij do nas lub po prostu napisz, prześlemy Ci go na maila.

Wybieram konsultację dietetyczną online

Uzupełniam dzienniczek

Do każdej naszej dietetycznej usługi dorzucamy ZA DARMO nasz autorski e-book Wybór na wagę zdrowszego życia, czyli porównanie składu produktów spożywczych. Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach 🙂 Dowiesz się z niego m.in., że frytki są zdrowe.

Co dalej?

Kiedy wybierzesz i opłacisz usługę wgcennika diet online, Aga albo Iza natychmiast zabierze się do pracy. Ułożenie diety zajmuje przeważnie do 5 dni roboczych. Swój gotowy plan żywieniowy dostaniesz prosto na skrzynkę mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.