ZDROWSZE ŻYCIE

Odchudzanie bez wyrzeczeń

Schudnij zdrowo

„Kiedy byłam na diecie, w której ograniczyłam węglowodany, to chleb i ziemniaki śniły mi się co noc”. To wstrząsające wyznanie klientki, która zanim dotarła do nas przerobiła kilka diet cud. Każda z efektem jo-jo.

W Zdrowszym Życiu nie zabronimy Ci chleba, ani nie odbierzemy ziemniaków. Skuteczne odchudzanie polega na tym, żeby „po” kilogramy nie wróciły z nawiązką. Tak się dzieje, gdy opierasz dietę na wyrzeczeniach, zakazach i ograniczeniach. Dlatego na diecie odchudzającej będziesz jeść! Mamy na to swoje sposoby…

„Byłam i dietetyczki, która ułożyła dla mnie dietę, niestety jest bardzo skomplikowana i droga. Mam dwoje małych dzieci i naprawdę nie mam czasu. Czy zmieni Pani dla mnie tak dietę, żebym mogła ją bez problemu przygotować?”.

To kolejny przykład z życia naszego gabinetu. Szanujemy Twój czas, dlatego stawiamy na szybkie i łatwe przepisy. To zdecydowanie pomaga w osiągnięciu wymarzonych efektów.

 

W Zdrowszym Życiu masz wybór. Ułożymy dla Ciebie dietę, która pozwoli Ci na realizację marzeń lub wprowadzimy zmiany do Twojego jadłospisu, bez układania nowej diety. Niezależnie, którą opcję wybierzesz (możesz obie), jesteś pod stałą opieką dietetyka. Zawsze pozostajemy w kontakcie mailowym, a raz w tygodniu piszemy do Ciebie z pytaniem: Jak Ci idzie? Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości i motywujemy do działania, wspieramy. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Plan dietetyczny online

Schudnij mądrze, korzystając ze wszystkich składników pokarmowych i bez marzeń sennych o chlebie, bo będziesz go mieć w jadłospisie. Ułożona fachowo dieta powoduje, że ciało szczupleje, ale bez efektów w postaci wypadających włosów i brzydkiej cery.

Wystarczy, że wypełnisz prostą ankietę, wygodnie w domowym zaciszu. Co od nas otrzymasz?

szczegółowy jadłospis na wybraną liczbę dni (7 lub 14) i listę zakupów, by łatwo i      szybko przygotować i zastosować pyszną dietę;

przepisy, które pasują do Twojego stylu życia, to dieta dostosowuje się do Ciebie,  nie musisz radykalnie zmieniać swojego życia;

instrukcję obsługi diety, zalecenia żywieniowe, listę zamienników produktów, by        wszystko było dla Ciebie jasne i proste do wdrożenia.

Wybieram dietę online

Wypełniam ankietę

Konsultacja dietetyczna online

Ta opcja jest dla Ciebie, jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoim żywieniu, bo gdzieś coś jest nie tak. Ale nie chcesz/nie możesz przeprowadzić ułożonej przez nas diety.

Spojrzymy na Twoje nawyki swoim dietetycznym okiem, doradzimy, podpowiemy i zmienimy Twoje życie. Wypełniasz dzienniczek żywienia i w zamian otrzymujesz:

szczegółowe omówienie wywiadu żywieniowego, nie żeby powiedzieć Ci, że jesteś zły lub zła. Naszym celem są takie zmiany w jadłospisie, które doprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki;

omówienie sposobu żywienia na podstawie uzupełnionego dzienniczka żywieniowego;

zalecenia i porady dietetyczne, które pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Uwaga! Ważne. Dzienniczek pobierz, uzupełnij i prześlij do nas lub po prostu napisz, prześlemy Ci go na maila.

Wybieram konsultację dietetyczną online

Uzupełniam dzienniczek

Do każdej naszej dietetycznej usługi dorzucamy ZA DARMO nasz autorski e-book Wybór na wagę zdrowszego życia, czyli porównanie składu produktów spożywczych. Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach 🙂 Dowiesz się z niego m.in., że frytki są zdrowe.

Co dalej?

Kiedy wybierzesz i opłacisz usługę wgcennika diet online, Aga albo Iza natychmiast zabierze się do pracy. Ułożenie diety zajmuje przeważnie do 5 dni roboczych. Swój gotowy plan żywieniowy dostaniesz prosto na skrzynkę mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.