ZDROWSZE ŻYCIE

Diety w chorobach

„Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”. Hipokrates miał rację wygłaszając te słowa. Jedzenie ma na celu odżywiać Cię i sprawiać, by organizm długo i zdrowo Ci służył. Czasami niewłaściwa dieta powoduje problemy, dlatego w Zdrowszym Życiu…

Układamy diety i zalecenia żywieniowe

– dla osób z alergią lub nietolerancją pokarmową
– dla osób z cukrzycą typu I i II
– dla osób z chorobami tarczycy
– dla osób z nadciśnieniem tętniczym, wysokim cholesterolem
– dla osób z chorobami autoimmunologicznymi
– dla osób z zaburzeniami ze strony układu pokarmowego

Wybierz opcję dla siebie

Pamiętaj, że jesteś pod stałą opieką dietetyka. Zawsze pozostajemy w kontakcie mailowym, a raz w tygodniu piszemy do Ciebie z pytaniem: Jak Ci idzie? Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości i motywujemy do działania, wspieramy.

Wybieram dietę online

Wypełniam ankietę

Konsultacja dietetyczna online

Ta opcja jest dla Ciebie, jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoim żywieniu, bo gdzieś coś jest nie tak. Ale nie chcesz/nie możesz przeprowadzić ułożonej przez nas diety.

Spojrzymy na Twoje nawyki swoim dietetycznym okiem, doradzimy, podpowiemy i zmienimy Twoje życie. Wypełniasz dzienniczek żywienia i w zamian otrzymujesz:

szczegółowe omówienie wywiadu żywieniowego, nie żeby powiedzieć Ci, że jesteś zły lub zła. Naszym celem są takie zmiany w jadłospisie, które doprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki;

omówienie sposobu żywienia na podstawie uzupełnionego dzienniczka żywieniowego;

zalecenia i porady dietetyczne, które pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Uwaga! Ważne. Dzienniczek pobierz, uzupełnij i prześlij do nas lub po prostu napisz, prześlemy Ci go na maila.

Wybieram konsultację dietetyczną online

Uzupełniam dzienniczek

Do każdej naszej dietetycznej usługi dorzucamy ZA DARMO nasz autorski e-book Wybór na wagę zdrowszego życia, czyli porównanie składu produktów spożywczych. Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach 🙂 Dowiesz się z niego m.in., że frytki są zdrowe.

Co dalej?

Kiedy wybierzesz i opłacisz usługę wgcennika diet online, Aga albo Iza natychmiast zabierze się do pracy. Ułożenie diety zajmuje przeważnie do 5 dni roboczych. Swój gotowy plan żywieniowy dostaniesz prosto na skrzynkę mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.